Reklama
Jesienna Bajka w Tatrach

Jesienna Bajka w Tatrach

Kolejne spotkanie litewskich i polskich zespołów artystycznych już 27 października (piątek) w godz.10.00-12.00 w nowotarskim MOKu. Wystąpią: Zespół Instrumentów Tradycyjnych „Kankles" (Litwa), Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego „Alanta" (Litwa), Grupa folklorystyczna „ALSŪNĖ" (Litwa), Dziecięca Orkiestra Barabanów (Bębnów) (Litwa) oraz Dziecięcy Zespół Góralski ''Mali i Młodzi Hyrni (Polska). Wstęp wolny – zapisy grup szkolnych: tel. 18 266 21 32, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt „Klio – ratuszowe debaty o przeszłości

Projekt „Klio – ratuszowe debaty o przeszłości"

Polskie Towarzystwo Historyczne w Nowym Targu Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu zapraszają na otwarty wykład mgr inż. Marka Kurzei (Gorczański Park Narodowy, PTH) "Dzieje polskiego guzika wojskowego na przestrzeni wieków" w dniu 26 października 2017 r. (czwartek) godz. 17.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu, Ratusz - Rynek 1.

"Ziarna pamięci" - koncert z okazji Dnia Niepodległości

W programie pieśni okresu międzywojennego i przeboje muzyki światowej (Bywaj dziewczę zdrowe, W krwawym polu srebrne ptaszę, Pieśń wojenna, Maki, wiązanka niepodległościowa.) Druga część koncertu to przeboje muzyki światowej (Besame Mucho, Mamma, Siboney, Funiculi funicula, Time to say goodbye i inne przeboje). Serdecznie zapraszamy 10 listopada (piątek) o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kulturyw Nowym Targu. Bilety 50 zł.

Warsztaty Wspierający Rodzic "Mali dziś, Dorośli jutro"

Zaczynamy już 25 października (środa) i spotykamy się w cyklu 10 spotkań w każdą środę w godz.17.00-20.00. Koszt 50zł/cykl. Prowadzenie Maria Urbańczyk. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ