Reklama
Targi Bożonarodzeniowe 10 - 22 grudnia 2017

Targi Bożonarodzeniowe 10 - 22 grudnia 2017

Zapraszamy 10 grudnia 2017 (niedziela) godz. 16.00 na uroczyste otwarcie Targów Bożonarodzeniowych i otwarcie mobilnego lodowiska (bezpłatny wstęp i wypożyczenie łyżew).

Noworoczny Koncert Galowy

Noworoczny Koncert Galowy

Noworoczny Koncert Galowy - "Najpiękniejsze walce świata", już 5 stycznia 2018 roku o godzinie 18:00 w MOK w Nowym Targu. Scenariusz i prowadzenie: Jolanta Suder. Wykonawcy: Orkiestra Straussowska Obligato pod kierownictwem Jerzego Sobeńki; Yuliya Ponomar - sopran (Ukraina) i Leszek Świdziński (tenor).

Grudniowa Kulturalna Stolica Podhala

Grudniowa Kulturalna Stolica Podhala

Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż... ale zanim nadejdą, MOK przedstawia kilka ciekawych propozycji kulturalnych.

SPEKTAKL KOMEDIOWY

SPEKTAKL KOMEDIOWY "KREDYT"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ŚWIATOWY HIT! PREMIERA TYLKO W NOWYM TARGU! 20.01.2018 R. GODZ.18.00 SPEKTAKL KOMEDIOWY PT. KREDYT; ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM MAGDALENY WALACH oraz MARCELA WIERCICHOWSKIEGO- aktorów Teatru Bagatela i PAWŁA OKRASKI !!!

Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu

Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zapraszają na Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. W ramach EDD w budynku nowotarskiego ratusza będzie można nieodpłatnie zwiedzać wystawy stałe i czasowe oraz wziąć udział w interesujących prelekcjach dotyczących historii architektury i zagadnień współczesnych związanych w ochroną krajobrazu.

Muzyczny wrzesień - plenerowe koncerty w altanie i patio

Muzyczny wrzesień - plenerowe koncerty w altanie i patio

Formuła letnich koncertów w altanie w Parku Miejskim sprawdziła się tak dobrze, że postanowiono kontynuować cykl również we wrześniu.  Niezależnie od tego, MOK rusza również z cyklem muzycznych czwartków w patio. 

Pożegnanie Lata

Pożegnanie Lata

Już w najbliższą niedzielę 3 września zapraszamy na nowotarski Rynek na Pożegnanie Lata w godz. 10.00-19.00. W programie Pierwszy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ, Narodowe Czytanie, pokazy deskorolkowe oraz Festyn na rzecz Fundacji "Szczęśliwe Jutro".

13. edycja Maratonu Gorce

13. edycja Maratonu Gorce

13. edycja zawodów dla wszystkich kochających góry, którym nieobcy trucht, trekking czy bieg, odbędzie się w sobotę 2 września. Jak co roku trasa rozpoczyna się w Krościenku nad Dunajcem (zawodnicy są zawożeni) i przebiega przez cały masyw Gorców. Czerwonym szlakiem przez Lubań, Przełęcz Knurowską na Turbacz i zielonym szlakiem do Nowego Targu. Ci, którzy chcą dopiero rozpocząć swą przygodę w biegach górskich mogą wystartować w Półmaratonie Gorce.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ