Reklama
Przestrzenna magia rysunku

Przestrzenna magia rysunku

Wpatrując się w rozmaitość prac zgromadzonych na najnowszej wystawie w Galerii BWA „Jatki”, można sobie przy każdej z nich zadawać pytanie: czy to jeszcze w ogóle jest rysunek? Od formułki, która definiuje go jako kompozycję linii na płaszczyźnie, dzieła objęte tytułem „Dwa wymiary i inne” - odeszły bowiem daleko.

Biesiada śląsko-kaszubsko-podhalańska

Biesiada śląsko-kaszubsko-podhalańska

Kaszubi, Ślązacy i podhalańscy górale - co ich łączy, co dzieli? Czy potrafią się wspólnie bawić? Sprawdzić to mogli uczestnicy barwnej, ludowej biesiady, jaka miała miejsce sobotniego wieczoru w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. 

Kultura na Widoku w Bibliotece

Kultura na Widoku w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza do skorzystania z dostępu do rożnych treści multimedialnych ( książki, muzyka, film, wirtualne spacery po muzeach świata), po które możesz sięgnąć gdziekolwiek jesteś w ramach projektu Kultura Na Widoku.

Warsztaty ANIMUJĘ MOJE MIASTO

Warsztaty ANIMUJĘ MOJE MIASTO

Tegoroczna edycja Animuję Moje Miasto już za 2 tygodnie! Ruszyły zapisy na warsztaty prowadzone przez Studio Filmowe Effata Anima. Portal nowytarg24.tv jest patronem tego wydarzenia. 

W MOK-u – wizja albertyńskiej dobroci

W MOK-u – wizja albertyńskiej dobroci

O tyle wyjątkowa jest ta wystawa, że przy wernisażu częstowano chlebem – naszym powszednim. Trudno, by było inaczej, jeśli jej temat: „Nikt nie idzie sam do Nieba”, miał przywołać postać św. Brata Alberta, czyli Adama Chmielowskiego, herbowego szlachcica, powstańca styczniowego, który artystyczną i zawodową karierę porzucił, by służyć ubogim i opuszczonym.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ