Reklama
Górale Pany!

Górale Pany!

Zakończył się sezon zasadniczy w rozgrywkach ekstraklasy seniorów. W dwóch ostatnich kolejkach doszło do nowotarskich derbów. Oprócz prestiżu, ich stawką było pierwsze miejsce w tabeli i tym samym teoretycznie łatwiejsza droga w play-off. Ostatecznie zwycięsko z tej konfrontacji wyszli Górale.

Można już zgłaszać swój udział w X Jubileuszowym Biegu Podhalańskim!

Można już zgłaszać swój udział w X Jubileuszowym Biegu Podhalańskim!

Na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line do X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 10 lutego 2018 r. Trasa dziesiątej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę 30, 15 lub 5 kilometrową.

Anna Pandyra czyli jak w sześć miesięcy zostać Mistrzynią Polski

Anna Pandyra czyli jak w sześć miesięcy zostać Mistrzynią Polski

Z kamerą gościliśmy w "Kombinacie Treningu" gdzie spotkaliśmy się z Anną Pandyrą, która jest przykładem tego, że dla "chcącego nic trudnego". Po ledwie pół roku treningów Ania została mistrzynią Polski juniorek w .... trójboju siłowym. W rozmowie z nami Ania zdradza m.in jak zaczęła się jej przygoda z tym sportem oraz jakie są jej marzenia te bliższe i dalsze. 

Oskar Kaczmarczyk po Mistrzostwach Świata SuperEnduro: „Poczyniłem progres”

Oskar Kaczmarczyk po Mistrzostwach Świata SuperEnduro: „Poczyniłem progres”

Inauguracyjna eliminacja Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2018 nie tylko przejdzie do historii jako runda wielkiego powrotu do gry Tadka Błażusiaka – zwycięzcy sobotniego wyścigu klasy Prestige – ale także jako runda z mocnym wejściem Juniora Oskara Kaczmarczyka. Nowotarżanin, dla którego rozpoczynający się sezon jest już trzecim w Mistrzostwach Świata SuperEnduro, pierwszy przystanek nowej serii podsumował wysokim szóstym miejscem.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ