Reklama
Z archiwum NTVK: wystawa z okazji święta majowego w 1994 roku

Z archiwum NTVK: wystawa z okazji święta majowego w 1994 roku

Po przerwie powracamy z cyklem archiwalnych materiałów "Taśmy z górnej półki", które dziś - ponad dwudziestoletnie - mają już wartość nie tylko sentymentalną, ale i historyczną. Tym razem odwiedzimy Muzeum Podhalańskie. 

"Taśmy z górnej półki" - Majówka na lotnisku 1994 rok

Kolejny materiał w ramach archiwalnego, weekendowego cyklu na 25-lecie Nowotarskiej Telewizji Kablowej to filmowy zapis majówki, jaka odbyła się na nowotarskim lotnisku przed 23 laty. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć ówczesny Nowy Targ z lotu ptaka! W reportażu znajduje się też archiwalny wywiad ze śp. Tadeuszem Świstem.

"Taśmy z górnej półki" - premiera "Jurassic Park" w kinie '"Tatry"

Rok 1993 - to już ten czas, kiedy powoli odzwyczajaliśmy się od tego, że przed każdym kinowym seansem obowiązkowo czeka na nas "Polska Kronika Filmowa", zamiast tego, wszystkich cieszył wówczas ciąg pachnących zagranicą, kolorowych reklam i zwiastunów emitowanych przed każdym filmem. Cieszyły też kinowe premiery - niemal na równi z tymi hollywoodzkimi. Był to też czas największego rozkwitu i prosperity nowotarskiego kina "Tatry". 

"Taśmy z górnej półki" - Telefony, telefony...

W tym roku nasza telewizja obchodzi 25 - lecie i jest to idealny moment, aby rozpocząć przypominanie zdigitalizowanych materiałów archiwalnych. Powspominajmy dawne wydarzenia i ludzi w cyklu materiałów pt. "Taśmy z górnej półki".

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ